מי אנחנו

"מפתחות קסם לתקשורת" הינה תכנית חווייתית שפותחה על ידי ליאורי עידן למתן כלי תקשורת "איכפתיים" לילדים (ולמבוגרים), באמצעות מודל א.ה.ב.ה - אמפתיה/איכפתיה, התבוננות, ביטוי רגשות וצרכים, הקשבה לאחר והשגת הבנה והסכמה.

לימוד השפה נעשה בעזרת כל החושים באמצעות ספרי ילדים, מוסיקה, תיאטרון ומשחק וכוללת ספרים, דיסקים ועזרים שפותחו במיוחד לצורך זה.

התוכנית כוללת סדנאות והדרכות לגננות, למורות, לצוותי חינוך ולהורים המעבירים ומלמדים את הילדים כיצד ליישם את השפה בחיי היומיום.

התוכנית "מפתחות קסם לתקשורת – הג'ירף שבלב" מוכרת על ידי משרד החינוך ומועברת בגני הילדים ובכיתות היסוד בכל רחבי הארץ.

ליאורי עידן - יוצרת התוכנית

ליאורי עידן, מומחית ומובילה בארץ ובחו"ל את שפת הגירף לתקשורת אמפתית מזה 25 שנה. בעלת תואר ראשון בחינוך היצירתי, ותואר שני בשינויים חברתיים דרך אומנות.

יצרה שיתופי פעולה עם ד"ר מרשאל רוזנברג יוצר שפת ה-N.V.C למען שלום עולמי וד"ר כריסטופר קלאודר מקים ביה״ס האנתרופוסופיים באירופה, חוקרת ובעלת תזה לשפה אמפתית במרחב החינוך לאקלים מיטבי ודיאלוגי.

סופרת של רב המכר ״מפתחות הקסם של דידי״ ועוד 20 ספרי ילדים מאת ״הג׳ירף שבלב״ ויוצרת הסלוגן ״סבלנות סבלנות לא קונים בשום חנות״.

ערכים וחזון

החזון שלי הוא יצירת תקשורת אמפתית (אכפתית) לשינוי חברתי עולמי ע״י שינוי השפה והתקשרות בין הורים, ילדים, צוותי חינוך, מנהלים, מובילי שינוי חברתי ואנשים בכלל.

התכנים והתכנית שלי מבוססים על תקשורת אמפתית ויצירת קהילה הוליסטית לא אלימה, לתקשורת טובה יותר בין בני אדם – בעולם החדשנות והטכנולוגיה