ליאורי עידן אבורמן


ליאורי_500שמי ליאורי עידן-אבורמן יוצרת רב המכר “מפתחות הקסם של דידי” ומפתחת התכנית “מפתחות הקסם לתקשורת”- שפת הג’ירף.

כשהייתי אימא צעירה הגיעו בנותי התאומות בנות ה-4 הגר ונטע הביתה וספרו לי שהן מדברות את “שפת הג’ירף” כדי להבין טוב יותר זו את זו. הופתעתי ושמחתי לגלות את ה”שפה” בעצמי ובאמצעות הסדנאות של ד”ר מרשל רוזנברג. במשך שנים רבות התאמנתי ,תרגלתי וגיליתי מיום ליום את העוצמה והיכולת לתקשר את רגשותי ואת צרכי במקום לילל את כאבי או לכעוס.

מאז עברו שנים, ילדי גדלו ואני יצאתי ל”מסע” מלהיב ומרתק שהשפיע על יחסיי עם הורי, ילדיי והאנשים עימם אני עובדת. פיתחתי ויצרתי “שפה” לילדים והורים שיש בה ספרים, שירים, משחקים ואמצעי המחשה מגוונים ובכל יום אני פוגשת הורים, ילדים ואנשי חנוך שהשפה הג’יראפית השפיעה ושינתה את התקשורת שלהם עם ילדיהם, את היכולת להכיל, לחמול, לאהוב וליצור עבור עצמם עולם טוב יותר.

אני מזמינה אתכם לצאת אתנו ל”מסע” מרתק, מלהיב ומגוון. ברגע שתצטרפו אלינו לקהילת “המדברים את שפת הג’ירף” עם האנשים האהובים עליכם, תרכשו כלים לתקשורת פתוחה, כנה ואמפתית עם הסובבים אתכם ותפתחו את הלב באמצעות מפתחות הקסם.

ליאורי עידן, בוגרת המסלול לחינוך יצירתי בסמינר הקבוצים, ממקימי בי”ס לטבע בת”א, יוצרת ומנחה, סופרת של 10 ספרי ילדים, מחזאית ומלחינה של 10 דיסקים ומגוון הצגות  המבוססות על  והספרים ועל מודל שפת הג’ירף.

ליאור יצרה יחד עם איטי כהן ז”ל את התכנית “מפתחות קסם לתקשורת” המבוססת על רב המכר. התכנית הפכה לאורח חייים בגנים רבים ברחבי הארץ. התכנית הומלצה ע”י היחידה למניעת אלימות במשרד החינוך והפכה לאחת התכניות המובילות בגיל הרך העוסקות בשפור האקלים המיטבי.

אנשי חינוך, הורים וילדים רבים שנחשפו למגוון הספרים, השירים וההצגות, שרים את שיר הנושא “סבלנות סבלנות לא קונים בשום חנות” …. ומציינים את השפעת התוכנית על חייהם .הדמויות:


פאף הג’ירף

בעל הלב הגדול המאפשר הכלה ואהבה והצוואר הארוך המאפשר מבט מלמעלה, בפרספקטיבה.

תני תן

היללן, הרגזן, המאשים, המילל בלילה ולא מתחשב – לפעמים אלים כי הוא אילם להביע את רגשותיו.


דידי

דידי כוכב “מפתחות הקסם של דידי”.

דנה

חברתו הטובה של דידי.


השחקנים:


נטע אבורמן

יובל סמואל

יובל שטרן